Start » Regulamin
 

?
producenci:
wszyscy producenci »

Regulamin


I. Informacje ogólne
Właścicielem sklepu internetowego SKUTERPASJA.pl jest firma FHU Andrzej Klesyk zarejestrowana przy ul. Warszawskiej 347, 25-551 Kielce.
Firma uzyskała wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem NIP: 657-103-03-97, REGON: 290619447.

Adres do korespondencji: SKUTERPASJA.pl 25-551 KIELCE, ul. WARSZAWSKA 347.

Biuro Handlowe SKUTERPASJA.pl w Kielcach jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00, w soboty w godzinach od 10.00 do 14.00.

Korzystanie z serwisu SKUTERPASJA.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad zawartych w Polityce Prywatności znadujących się tutaj.

II. Zasady zamawiania
Zamówienia można składać poprzez formularz zamówieniowy lub telefonicznie pod nr (041) 362 73 79.

Zamówienia przez internet można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego.

Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane.

Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
SKUTERPASJA.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, SKUTERPASJA.pl niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

SKUTERPASJA.pl zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.

Ceny towarów znajdujących się w sklepie SKUTERPASJA.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

SKUTERPASJA.pl wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy.

III. Wysyłka i zapłata
Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.

Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 2 do 3 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy SKUTERPASJA.pl a Kupującym.

Koszt dostarczenia zamówionego towaru wynosi od 22 zł za pobraniem, natomiast przy przelewie na konto od 17 zł w zależności od wielkości przesyłki. W przypadku zamówienia o wartości powyżej 700 zł w pełni pokrywamy koszty przesyłki.

Zapłata za towar uiszczana jest gotówką przy odbiorze przesyłki, przelewem na konto lub za pomącą karty kredytowej.

Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej.

Po uiszczeniu opłaty klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.

W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

Zakupione i dostarczone towary objęte są gwarancją od 1 roku do 2 lat.

IV. Zwrot towaru i reklamacje
Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu, instrukcją i gwarancją. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).

W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem SKUTERPASJA.pl.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego. W pozostałych przypadkach reklamacje nie będą rozpatrywane.

Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy SKUTERPASJA.pl nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

Kontynuuj


na skróty
raty lukas

NEWSLETTER

wpisz swój email


skuterp@sja

tel.: 041 362 73 79

akceptujemy

honorujemy płatności